Súboj strán v parlamente pokračuje

Parlament spoločne občania Slovenska

Čo prinesie občanom Slovenska súčasný súboj strán v parlamente? Naozaj to po mnohopočetných voľbách Slováci ešte neviete? Volíte stále tých istých politikov, tých, ktorí vám pred voľbami sľubujú a po voľbách vás zase zradia! Keby vás zrádzal takto pravidelne  člen vašej rodiny, určite by ste s ním neboli. Slováci, každá vláda míňa vaše peniaze a uberá vám z vašich základných ľudských práv, tá nasledujúca pokračuje, ale žiadna z nich vám už nič z odcudzeného nevráti! A vy im opäť a opäť preukazujete dôveru! Čo vás k takémuto konaniu vedie? V živote platí pravidlo, ktoré odzrkadľuje vaše správanie: „Národ má takú vládu, akú si zaslúži!“

Vieme, že doba ide dopredu. Ale my sme vám predložili aj celosvetové/globalistické ciele. Tieto globalistické ciele sú však odlišné od toho, ako vám ich sľubujú a prezentujú. Tieto ciele dokážu svetové vládne elity napĺňať prostredníctvom zradcov a kolaborantov v našej najvyššej politike. Najlepší príklad sme videli v poslednej vláde. Ďalšia bude pokračovať slušne a s kozmetickými úpravami. Vaše deti budú nemajetnými otrokmi. Aj vtedy, ak ste im nadobudli značný majetok! Všetko bude digitalizované, nebudú peniaze, ani majetok. Umelej inteligencii/počítačovej technike sa neskryje nikto. Počítač vám urči, čo budete jesť, aké lieky budete užívať a čo si môžete z vašej platobnej karty zakúpiť.

Kedysi chodili ľudia na protesty pre dobré veci. Teraz sa konajú protesty aktivistov, ktorí vykrikujú bezobsažné a nepravdivé informácie. Rýchlo sa zorganizovali prostredníctvom finančnej pomoci zo zahraničia a našli spôsob a dôvody na to, aby demonštrovali. Protesty nie sú spontánne, sú organizované na profesionálnej úrovni a financované zo zahraničných prostriedkov mimovládnych organizácií a sčasti aj z prostriedkov politických strán, ktoré sa na protestoch podieľajú. Transparenty majú profesionálne vyrobené, používajú drahé pódiá a ozvučenie. Účastníkom protestov platili údajne po 150,- €, teraz vraj už len 50,- €

Tieto „spontánne“ protesty spochybňujú vôľu ľudu.  Potrebujú vyvolať v občanoch vášne. Predlžujú rozpravu v parlamente a majú v úmysle ju predĺžiť až do marca. Čo z toho vyplýva? Potrebujú vydržať do konca marca a potom urobia niečo, čím povalia vládu? Čo majú v úmysle? Zase budú  „podnecovať“ ľudí nejakým príbehom? Čo urobia?

Protesty organizuje opozícia v zložení PS, SAS a KDH a našli si dva dôvody:

  • Opozícia nesúhlasí so zrušením Úradu špeciálnej prokuratúry. ÚŠP a NAKA pokračujú v práci, ako by neboli pred zrušením. Koľko z protestujúcich občanov vie niečo o Špeciálnej prokuratúre? A idú bojovať proti jej zrušeniu! Aj keď hlásia účasť 20 tisíc ľudí, počty sú vždy nadsadené.
  • Opozícia žiada odvolanie ministerky kultúry. Pani ministerka Šimkovičová spolu s vládou odmietajú financovať mimovládne organizácie s green deal (zelená dohoda) a gender  ( porno homo agenda) ideológiou. Opozícia zbiera podpisy na odvolanie pani ministerky. Počet podpisov sa samozrejme upravuje. Zo 70 tisíc podpisov bolo a druhý deň 140tisíc. Z ministerstva kultúry bolo podané trestné oznámenie na preverenie uvedených podpisov. Podnecujú a podporujú študentov na vysokých školách. Vysokoškolskí študenti sú vystavení tlaku verejnosti ale najmä opozície. Okrem vysokoškolákov podnecujú aj Ukrajincov žijúcich na území Slovenska. Vraj premiér vyhlásil, že ich chce všetkých deportovať. Chcú nám ukradnúť deti a klamú ďalšiu ohrozenú skupinu našich spoluobčanov!

Mimovládne organizácie riadia ľudia, ktorí nič nerobia ( a nikdy ani nevedeli nič robiť ) a tým, že im vláda ( a ministerka kultúry ) zastavili príjem zo zahraničia, tak zostali bez príjmu. Tento príjem im zabezpečoval bezprácny spôsob života a konečne im ho niekto zastavil,  niekto to urobil!

Občania, nedajte sa klamať a manipulovať koaličnými, či opozičnými stranami! Pokiaľ budete voliť tých, ktorí pre vás nepracujú a ani pracovať nebudú, budeme sa len prizerať, ako si zo štátu urobili obchodnú spoločnosť na plnenie svojich záujmov. Kontrolujte ich, pamätajte si ich pochybenia, žiadajte vysvetlenia a ich potrestanie!