Manipulácia občanov Slovenska počas pandémie – Opakovanie je matkou múdrosti

covid spoločne občania slovenska - pandémia

Manipulácia občanov Slovenska počas pandémie – Opakovanie je matkou múdrosti

Spoluzakladateľ spoločnosti Microsoft Bill Gates už v roku 2015 varoval svet pred pravdepodobnosťou novej pandémie spôsobenej respiračným vírusom, ako je korona vírus. Vedel, že je to pre ľudí oznámenie o ďalšom dianí vo svete a tiež nová pandémia bola zaradená ako hlavný článok dosiahnutia Veľkého RESETU, ktorý Svetové ekonomické fórum (WEF) rýchlo presadí prostredníctvom kovidovej krízy.

Vlády krajín z celého sveta a žiaľ aj tá naša sa v roku 2020 pripojili k plánom:

 • VEĽKÝ RESET ( ten je popísaný v našom dokumente: Ciele globalistických sietí)
 • AGENDA 21

Samozrejme, že to bolo dohodnuté už niekoľko rokov predtým. Je nesporné, že len informovaní ľudia dokážu chrániť seba i svojich blízkych pred vyžadovaním niečoho nezmyselného a nedôležitého.

Obyčajní ľudia týmto označeniam samozrejme nerozumejú. A vysvetlenie veru nedostali! Pseudovakcíny, pochybné testy a protipandemické opatrenia boli iba k tomu, aby nakradli miliardy skorumpovaní politici, političky a ich prisluhovači. A to nielen na Slovensku. Začalo sa masívnou manipuláciou ľudstva.

Manipulácia mala 4 fázy:

1) Vyvolanie strachu v ľuďoch prostredníctvom médií;

–  2) Lichotenie  ( vakcína je sloboda, ste zodpovední, že sa testujete a nosíte rúško a pod. );

–  3) Úplatky ( odmeny za poslúchanie );

–  4) Násilie (urob to, lebo nepôjdeš do práce, dostaneš výpoveď, vylúčime ťa zo školy, nevycestuješ na dovolenku a pod).

 

 1. novembra 2020 stáli ľudia vonku v radoch a s falošným pocitom SPOLOČNEJ ZODPOVEDNOSTI si kupovali slobodu. Netušili, že práve vtedy definitívne svoju SLOBODU PREDALI. Mnohí z nich bohužiaľ stále verili, že očkovaním si zaslúžia návrat do normálu. Doteraz nepochopili, že kovid týraním nám odobrali veľa základných ľudských práv a nikdy nám ich všetky späť už nevrátili!

Nasadená biologická zbraň hromadného ničenia COVID 19 umožnila vláde obmedziť občanom Slovenska ľudské práva, zdravotnú starostlivosť, slobodu a voľnosť pohybu a následne testovať a očkovať zdravých ľudí. Sústavne robili opatrenia, ktoré boli neúčinné. Už pri testovaní sa vláda a jej prisluhovači (lekári, riaditelia firiem, škôl, policajti, vedúci okresných úradov, úrady verejného zdravotníctva a v neposlednom rade sa prisluhovačmi vládnej garnitúry stali aj súdy, ktoré majú obyvateľov chrániť)

Všetci aktéri kovidovej situácie ( ale najviac na Slovensku ) sa spoločne dopustili týchto chýb:

 • testovali bezpríznakových občanov
 • vykazovali veľké štatistické nepresnosti, pretože testy označovali za Covid 52 respiračných ochorení ( preložený bol príbalový leták k PCR z angličtiny );
 • testy boli bez výpovednej hodnoty;
 • zdravotníkom chýbal informovaný súhlas testovaných a očkovaných osôb;
 • testovanie prevádzali osoby nespôsobilé;
 • plošné testovanie spôsobilo rozširovanie tejto choroby!
 • zaviedli Covid automat, ktorý prikazoval, kto čo bude robiť a kam môžu občania ísť;
 • obmedzili pohyb obyvateľov na cestu do práce, či do školy ,zakázali prekročiť hranice okresu a pravidelne hliadkovali policajti;
 • obmedzili prevádzky, služby a hromadné podujatia;
 • povinnosť nosiť rúška a respirátory;
 • vytvorili opatrenia pre vstup zamestnancov na pracovisko zamestnávateľa;
 • obmedzovali vydanie certifikátu o výnimke z očkovania;
 • zaviedli povinnú domácu karanténu;
 • Slovákov pracujúcich v zahraničí zavierali do nútenej karantény a následne si občania museli tento pobyt zaplatiť;
 • Úrad verejného zdravotníctva vydával pravidelné odporúčania a štátni úradníci tieto vyhlášky povýšili nad zákon;
 • Títo ľudia opäť nehanebne sedia v parlamente a nemusia sa za svoje trestné činy zodpovedať!

Históriu tejto doby zachytávajú dve knihy od autorky Dany Križanovej: „Štekajúce psy za plotom“ a „Krajina pod nadvládou bohov“. Predávajú sa vo viacerých kníhkupectvách.

Skutoční odborníci oznamovali celému svetu, že testovanie a očkovanie je ešte bez relevantných štúdií ( experimentálna vakcína ) a sú pre človeka nebezpečné. Samozrejme boli označení za hoaxerov a v zamestnaní boli perzekuovaní. Vakcíny  zhodnotili nasledovne: “ Nerezová oceľ prilepená dohromady lepidlom redukovaného OXID GRAFENU na báze uhlíka, ktorá obsahovala aj parazity. Toto bolo napísané aj na očkovacích ampulkách. Tento zhluk je vysoko magnetický a môže spustiť patologické krvné zrazeniny. V injekciách je hromada neznámych telies a to vo všetkých ( od všetkých 4 spoločností! ( Pfizer, AstraZeneca, Moderna a J&J ).

Zaplatení pseudovedci tento názor odmietali, hoci popis očkovacích vakcín bol aj na ich príbalových letákoch. Veľa lekárov kontaktovalo právnikov a právnické skupiny a s tým, že túto analýzu preveria, zopakujú a potvrdia! 28. mája 2021 potvrdil a vyhlásil držiteľ Nobelovej ceny Luc Montagnier, že všetci očkovaní budú mať do 5 rokov ťažké zdravotné problémy. Podať neprebádanú experimentálnu vakcínu ešte aj deťom v čase dospievania bol zločin. Neodporúčala to vtedy ani WHO, pretože o vakcínach nebol dostatok informácií. Naše deti sú touto vakcínou očkované a súhlas poskytla hlavná pediatrička Prekopová.

 K informáciám v zmluvách o vakcínach sa dlho nemohli dostať ani poslanci Euro parlamentu a tí, ktorí sa k textu zmlúv dostali, potvrdili, že kľúčové pasáže zmlúv boli začiernené. Aktívnu spoluprácu s dodávateľmi vakcín prejavila prezidentka Čaputová a šéfka ŠÚKL ( Štátny ústav pre kontrolu liečiv ).

Odborné pandemické komisie mali tvoriť primári z infektológie, ale pseudovedu v infektológii tvorili vtedy ľudia bez medicínskeho vzdelania. Z 32 člennej komisie, v ktorej boli najčastejšie predsedovia obvodných úradov, boli len štyria so zdravotným vzdelaním a jeden zverolekár!  Naša vláda sa pri riešení kovidovej situácie opierala o tvrdenia neodborníkov. K ich tvrdeniam a vydávaným rozhodnutiam ich donútili finančnou motiváciou. ( Krčméry, Sabaka, Kulkovský a iní ). Títo odborníci vyhlásili dlhodobú pandémiu. Pod zámienkou pandémie poslanci prijímali zákony v skrátenom legislatívnom konaní. Na Slovensku trvanie pandémie zotrvalo  aj potom,  ako pandémia bola už WHO zrušená. Slovensko pandémiu potrebovalo kvôli novo prijatému hospodárskemu zákonu, ktorý vládnym politikom umožňoval v prípade, že by sa rozhodli pritvrdiť pri dosiahnutí Veľkého resetu, siahať občanom na ich majetok, nasťahovať im do ich súkromného obydlia migrantov a v neposlednom rade po vzniku vojny na Ukrajine, chceli vyhlásiť mobilizáciu. Prezidentka vtedy vyhlasovala: „My sme Ukrajina!“ Keby toto bola pandémia, poprední ľudia spoločnosti by boli už dávno schovaní. Nebezpečný vírus by si nevyberal len nás, obyčajných ľudí. Nikto nás nepoučil, že si máme budovať svoju imunitu, pretože žiadny vírus nenapadne zdravého jedinca. Cez média sústavne vyhlasovali, aby sme sa nebáli umierať, ale neustále vysielali katastrofické scenáre z vojny, prijímali Ukrajincov, ktorých sme museli živiť! Pritom naši seniori umierali v domovoch dôchodcov bez návštevy príbuzných. Veriaci ľudia nemohli chodiť do kostolov, aj kňazov prinútili dodržiavať ich nezmyselné opatrenia. Pandémia spôsobila rozvrátenie ľudských vzťahov v celej slovenskej spoločnosti.

Donucovacie spôsoby dodržiavania nezmyselných príkazov

Ministerstvá označovali na svojich stránkach testovanie a očkovanie za dobrovoľné, ale neočkovaní študenti museli zo školy odísť, pretože tak rozhodol rektor univerzity. Najviac neočkovaných študentov bolo vyhodených z Trnavskej univerzity. Zaviedli školský semafor, školy zakázali vstup do akademického priestoru bez negatívneho RT-PCR testu, alebo bez negatívneho výsledku antigénového testu na ochorenie Covid 19. Všade viseli plagáty s textom: „Nosme všetci rúško! Prenášačmi nákazy koronavírus sú najmä ľudia bez príznakov ochorenia!“

Niektorí lekári mali na dverách svojich ambulancií vyvesené upozornenie: “ Upozorňujeme pacientov, že  prípade 3. vlny Covid19 na jeseň tohto roku budeme s najväčšou pravdepodobnosťou vyšetrovať len očkovaných pacientov. Neočkovaných pacientov ošetríme len v prípade život ohrozujúcich stavov ( dusenie, bezvedomie a v prípade zlomenín).Nebudeme  vyšetrovať neočkovaných ani na kontrolu, ani len pre silné bolesti….

Zdravotníctvo kolabovalo, nerobili sa plánované úkony. Ľudia mali strach a zo strachu strácali imunitu, ale aj život. Strach, dezinformácie z globálnych médií vedie ľudí k ustrnutiu a sú bezmocní akokoľvek reagovať.

Mnohí lekári a zdravotníci pochopili už vtedy. Žiadali dodržiavanie Norimberského kódexu – ale bolo to bezvýsledné. Covid mal rozdeliť obyvateľov na menšie skupiny. Nikto nerešpektoval dohovor o ľudských právach, či o reálnej biomedicíne. Napriek tomu, že:

 • Nútiť nosiť rúška zdravých ľudí je NEZÁKONNÉ;
 • Testovanie – odoberanie biologického materiálu – je DOBROVOĽNÉ;
 • Pri vyhodení zamestnanca z práce, či študenta zo školy za neúčasť na testovaní je NEZÁKONNÉ. Nepodpisujte ale žiadnu výpoveď dohodou!
 • Povinnosť karantény netestovaného NEEXISTUJE!

Očkovanie občanom spôsobovalo: – rôzne druhy rakoviny; – zápal srdcového svalu; – trombózu, – porážku; – alergické reakcie; – hnačky a obličkové zlyhanie; – krvácanie do mozgu; – infarkt myokardu spôsobený uzáverom brušnej aorty. Keďže existencia Covid vírusu  nebola nikdy potvrdená, bol to vírus vyrobený chemicky. A za takýto typ negarantovali odškodné ani nemocnice, ani poisťovne. Potrebovali vykazovať čo najvyšší počet zomierajúcich na Covid 19, hoci príčina smrti bola iná. Nemocnice dostávali za úmrtný list s onačením úmrtia na Covid 19 okolo 20 tisíc euro za jednu osobu.

Očkovanie experimentálnou vakcínou nebolo zapisované do zdravotnej dokumentácie, nebolo povinné očkovať sa u obvodného lekára. Vytvorili odberné miesta na testovanie, i na očkovanie. Muselo sa brániť zavádzaniu vakcinačných centier v školách;, pretože rozhodli, že dieťa sa môže rozhodnúť o očkovaní samé.

Bolo potrebné vytvoriť nekontrolovateľný chaos, aby sa ťažko zistil zodpovedný jedinec. Občania brali riziká za očkovanie touto klinickou štúdiou na seba. Každý očkovaný sa svojím podpisom zbavil náhrady škody na vlastnom poistnom. Dokonca nie je nárok zo životnej poistky v prípade smrti. Je potrebné, aby sa tejto problematike venovala aj súčasná vláda. Pretože lekári a sestry si uvedomili, že robili chybu. A aby sa vyhli zodpovednosti a svojmu osobnému strachu o svoje finančné zabezpečenie, volili v posledných voľbách Progresívne Slovensko. Alebo sa im zapáčilo zarábať nadštandardne testovaním a očkovaním? PS by im to umožnilo!

ROZHOVOR – medzi dvomi rozdielnymi názormi:

Osoba 1): Tvoje nenosenie rúška ohrozuje moju rodinu a mňa!

Osoba 2): Tvoja poslušnosť slúži zase pedofilným elitám, kriminálnej vláde,

farmakologickému kartelu, skorumpovaným médiám a temnej agende

korporačného fašizmu a ohrozuje všetky naše rodiny!

 

Psychologickým problémom očkovania je to, že po očkovaní človek už ťažšie prijíma objektívne fakty o tom, že očkovanie môže byť chybou. To preto, lebo myseľ očkovanej osoby si nechce priznať chybu a má tendenciu podporovať už iba tie informácie, ktoré podporujú to, že očkovaním neurobil chybu, ale naopak! Taktiež vyžaduje od druhých aby konali rovnako a dali sa zaočkovať! Občania si odvážne nechajú pichať neznáme látky do tela, ale báli sa dýchať čistý vzduch a nosili rúško aj pri prechádzke lesom, pri športe, alebo sedeli sami v aute.

 

V roku 2021 bolo očkovanie celosvetovo hodnotené nasledovne:

máj                  očkovanie je 95% ochrana;

jún                   očkovanie je 70% ochrana;

júl                   očkovanie je 50% ochrana;

august             očkovanie nechráni, ale zabraňuje šíreniu Covid 19;

september       nezabraňuje šíreniu, ale chráni pred ťažkým priebehom;

október           nechráni pred ťažkým priebehom, ale znižuje počet obsadených lôžok na JIS;

november        neznižuje počet obsadených lôžok na JIS, ale zabraňuje úmrtiu;

december        očkovanie nezabraňuje úmrtiu.

Tieto vyhlásenia oznamovali média priebežne počas roka, ale občania si tieto klamstvá nepripúšťali. Už nikoho neprekvapuje, že nám média oficiálne klamali, ale je prekvapujúce, koľko ľudí im ešte verí.

 

Pseudobiologickí vedci a slniečkári predkladali občanom takéto manipulačné vysvetlenie:

Ak budem nosiť rúško na verejnosti a dodržiavať nariadenia, chcem, aby ste vedeli toto:

 • Som dostatočne vzdelaný na to, aby som vedel, že môžem byť asymptomatický a zároveň aj šíriteľ vírusu;
 • Nie, nežijem v strachu z vírusu. Chcem byť súčasťou riešenia, nie súčasťou problému;
 • Nemám pocit, že by ma vláda kontrolovala. Mám pocit, že ako dospelý môžem prospieť spoločnosti;
 • Svet nie je iba o mne;
 • Keby sme všetci mohli žiť s rešpektom k ostatným ľuďom, tento svet by bol oveľa lepším miestom;
 • Nosenie rúška ma nerobí slabým, úzkostlivým, hlúpym, ba dokonca ovládaným. Som jednoducho ohľaduplným;
 • Nosenie rúška nie je politické, je to výraz zdravého rozumu v tomto ťažkom období;
 • RÚŠKO, ODSTUP, RUKY (umývanie rúk). Ostaňte pokojní, šírte dobrú náladu a posilňujte svoju imunitu.

 

Vláda vtedy  presviedčala nezaočkovaných, že vakcína je funkčná, aby sa dali zaočkovať

a  zaočkovaných presviedčala, že je nefunkčná, aby si dali ďalšiu posilňovaciu dávku!

 

Vakcína je sloboda, ale bez ďalšej dávky ťa už zajtra nikam nepustia!

Vakcína je úsmev, ale stále musíš chodiť s rúškom na tvári!

Vakcína je objatie, ale aj naďalej musíš dodržiavať odstupy!

 

LOGIKA VLÁDY  A  PANDEMICKEJ  KOMISIE

 • Si chorý, keď nosíš rúško? – Nie!- Tak prečo ho nosíš? – Aby som nenakazil druhých!?
 • Idem na test. – Prečo? Si chorý?- Nie.- Tak prečo sa ideš testovať? Aby som vedel, že som zdravý!?
 • Žiaci ročníkov 1 – 4 môžu chodiť do školy. Prečo nemôžu aj starší žiaci? – Aby nenakazili ostatných!?
 • Prečo očkovať ľudí? – Aby neochoreli. – Ak by mali občania trvalé následky? – Tak ich štát odškodní!?
 • V supermarketoch nakupujú denne tisíce ľudí. Prečo sú uzavreté malé prevádzky? – Aby sa nenakazili ľudia!?
 • Prečo nosia ľudia rúška? Lebo je to stredoveká tradícia?!

Poznámka: Prečo rozhodujú o životoch 5 miliónov ľudí tí najhlúpejší!? – Odpoveď bola ako zvyčajne, – Lebo Fico!? Alebo?

Norimberský kódex

 1. Dobrovoľný súhlas ľudskej osoby je absolútne nevyhnutný. To znamená, že dotknutá osoba musí byť právne spôsobilá dať súhlas. Musí byť v postavení, v ktorom má moc vykonávať slobodné rozhodnutia, a to bez ovplyvňovania akýmkoľvek násilím, podvodom, klamstvom/zavádzaním, hrozbami, preháňaním, či inou skrytou/záludnou podobou obmedzovania alebo donucovania. Musí tiež mať dostatočné poznanie a pochopenie podstaty predmetnej záležitosti, čo jej umožní učiniť informované a zasvätené rozhodnutie. To si vyžaduje, aby bol účastník pokusu pred prijatím súhlasného rozhodnutia oboznámený s povahou, trvaním a účelom pokusu, so spôsobmi a prostriedkami, ktoré majú byť v pokuse použité, so všetkými nepríjemnosťami a nebezpečenstvami, ktoré možno odôvodnene očakávať, ako aj s účinkami na svoje zdravie alebo osobnosť, ktoré možno nastanú kvôli jeho účasti na tomto pokuse.
  Povinnosť a zodpovednosť presvedčiť sa o tejto akosti súhlasu s účasťou na pokuse leží na pleciach každého jednotlivca, ktorý daný pokus navrhuje, riadi alebo sa na ňom podieľa. Je to osobná povinnosť a zodpovednosť, ktorú nemožno beztrestne preniesť na iného.
 2. Pokus musí byť navrhnutý tak, aby priniesol pre dobro spoločnosti plodné výsledky, ktoré nemožno získať inými spôsobmi či prostriedkami a ktoré nie sú vo svojej podstate náhodné či nepotrebné.
 3. Pokus musí byť založený na výsledkoch pokusov na zvieratách i na poznaní prirodzeného priebehu danej choroby či iného skúmaného problému a musí byť navrhnutý tak, aby očakávané výsledky ospravedlňovali vykonanie tohto pokusu.
 4. Pokus musí byť vykonaný tak, aby sa predišlo všetkému zbytočnému telesnému či duševnému utrpeniu a poškodeniu zdravia.
 5. Nesmie byť vykonaný taký pokus, u ktorého je vopred známy dôvod domnievať sa, že môže spôsobiť smrť alebo zdravotné postihnutie, snáď s výnimkou prípadov, v ktorých účastníkmi pokusu sú samotní lekári, ktorí pokus vykonávajú.
 6. Stupeň rizika, podstupovaného účastníkmi pokusu, nesmie nikdy prekročiť stupeň rizika, vyplývajúci z humanitárnej dôležitosti problému, ktorý má tento pokus vyriešiť.
 7. Musí byť vykonaná primeraná príprava a poskytnuté náležité vybavenie na ochranu účastníkov pokusu aj pred málo pravdepodobnými poškodeniami zdravia, zdravotnými postihnutiami či úmrtím.
 8. Pokus smú vykonávať len vedecky vzdelané osoby. Počas všetkých stupňov pokusu sa od ľudí, vykonávajúcich pokus alebo zapojených do pokusu, musí vyžadovať najvyšší stupeň zručnosti, skúsenosti a starostlivosti.
 9. Počas pokusu musí mať účastník pokusu slobodu ukončiť svoju účasť na pokuse, ak sa dostal do takého telesného alebo duševného stavu, v ktorom sa mu pokračovanie v účasti na pokuse javí ako nemožné.
 10. Príslušný vedec musí byť pripravený prerušiť prebiehajúci pokus v ktoromkoľvek stupni, ak má dobrý dôvod (použijúc svoju dobrú vieru, vynikajúce zručnosti/skúsenosti a starostlivé zváženie, ktoré sa od neho požadujú) domnievať sa, že pokračovanie v pokuse pravdepodobne spôsobí poškodenie zdravia, zdravotné postihnutie alebo smrť účastníkovi pokusu.