DOKUMENTY predsedníčky Európskej komisie = Ursula von der Leyenová (U.L.)

DOKUMENTY predsedníčky Európskej komisie = Ursula von der Leyenová (U.L.)

U.L. je matka siedmich detí. Má za sebou  dokonalú kariéru. Najprv bola ministerkou rodiny, potom ministerkou obrany . Tu utratila milióny euro za externých konzultantov. Na ministerstve obrany dostali rôzne firmy objednávky na vojenský materiál bez verejného obstarávania. Už tu porušovala zákony a obchody uzatvárala cez telefón SMS správy, ktoré následne vymazala, aby neboli dôkazy. Samozrejme, že následky to nemalo. A  potom bola náhle povýšená na komisárku Európskej únie. Jej kariéra prebehla rovnako prekvapivo, ako vyšumeli jej časté škandály.

            Na tlačovej konferencii vo februári 2023 vyzvala skupina euro poslancov vedená rumunským EÚ poslancom Tenešom  Ursulu  Leyenovú  k okamžitej rezignácií. Dôvodom je, že U.L. je súčasťou gigantického vedeckého podvodu Covid 19 a propagandistickej kampane pri organizácií kovidovej situácie. Porušovala a bude porušovať masívne ľudské práva a slobody. To je hrozba pre demokraciu v Európe. Vzhľadom  ku svojim aktivitám a veľkému konfliktu záujmov sa rozhodla rezignovať na funkciu komisárky Európskej únie. Kovid podvod,  porušovanie základných  ľudských práva slobôd, stret záujmov, to sú obvinenia, ktoré majú veľký význam.

1) Netransparentné dohody( INTRANSPARENTE DEALS )

U.L. je zanietenou zástankyňou očkovania, má očkovacie konexie ( napríklad veľmi dôverný vzťah so šéfom Pfizer – Alex Boura. Ten v minulom roku zarobil 14,6 miliárd dolárov spolu s  pomocou Leyenovej. Osobná diplomacia U.L. vyvrcholila v marci 2020 uzatvorením spoločenskej zmluvy s firmou Pfizer na 1,8  miliardy kusov očkovacích dávok. Odhadovaný objem tvoril cenu 35 miliárd Eur, zaplatených z peňazí daňových poplatníkov. Viacerí novinári chceli tento kontrakt preskúmať. U. L. ho uzatvorila prostredníctvom telefónu . Novinár Alexander Fanta požadoval prístup k jej textovým správam v jej osobnom telefóne. Správy neposkytla, vraj sú v jej osobnom telefóne. Správy však nie sú súkromné, pretože nimi uzatvorila miliardové obchody pre občanov EÚ. Nie sú to regulárne, transparentné pravidlá! A nie je to ani novinka v jej biografii. Všetky škandály sa zázračne po krátkom čase opäť ukľudnili.

2)Pozoruhodnosti v jej životopise

V roku 1987 zložila U. L. štátne skúšky ako lekárka. O 4 roky neskôr (1991) nasledoval doktorát. Skúškou však neprešla. Bola označená za plagiátorku. Oponent Martin Heidingsfelder  napísal do hodnotenia: Zo 62 stranovej práce opísala 47 strán. Bola nesmierne lenivá a nemilosrdne kopírovala. Jej prácu stiahli. Druhé obvinenie U.L. znelo, že si skrášlila životopis. Od roku 1993 bola vraj hosťujúcou  študentkou na Stanfordskej univerzite. V roku 1995 vykonala analýzu/štúdiu, avšak Stanfordská univerzita o tom vôbec nevedela a jej výskum poprela. Práca U. L. samozrejme nie je k dispozícií. Na túto univerzitu vraj nikdy nechodila a univerzita jej ani nevydala žiadny certifikát.  V roku 2015 Stanfordská univerzita  náhle stiahla svoje obvinenia. V roku 2016 následne hlasovalo 7 z 9 členov  lekárskeho senátu z Hanoverskej vysokej školy proti odobratiu lekárskeho titulu.  Boli v pozadí úprav patróni, ktorí chceli U. L. použiť na vyššie veci? To naznačuje ďalšiu skutočnosť!

 

3) Vzdelávací rekord a kariérny skok

Predtým, ako sa L. U. stala euro komisárkou, zúčastnila sa 4 konferencií Bilderbergu. Bilderberger rekord je exkluzívne stretnutie svetových vodcov. Koná sa od roku 1954 , jeden krát ročne – za zatvorenými dvermi, netransparentne, bez účasti verejnosti. Účastníkov, ktorí boli doteraz málo známi, môžeme po ich  návšteve Bilderbergu  často nájsť vo vysokých pozíciách. U. L. sa ho po prvý krát  zúčastnila v roku 2015, potom nasledujúci rok v roku 2016. Vtedy bola zbavená obvinenia zo študijného podvodu  a média ju následne prestali neustále sledovať. Ďalších zasadnutí Bilderbergu sa U. L. zúčastnila v roku 2018 a v roku 2019. V roku 2019 bola menovaná za komisárku EÚ. Noviny vtedy písali, že EÚ oklamala touto škandalóznou kandidátkou európskych občanov. Neviditeľné kruhy ju umiestnili presne tam, kde ju chceli mať. Škandály slabnú a prokurátori mlčia. Komu U. L slúži? Aby sme to zistili, zamerajme sa na škandály s očkovaním.

4) Súvislosti – sú rozdelené do viacerých bodov:

Bod 1) – Rodinné väzby – Otec U. L. je  Ernst Albrecht a bol vždy vysoko postaveným politikom. Zastával rôzne funkcie v európskych organizáciách ( Európske spoločenstvo, Európske spoločenstva uhlia a ocele, potom vo vnútroštátnej politike… ). To zvýhodnilo kariéru U. L. V roku 2020 bol manžel U. L. – Heiko von der Leyen povýšený na riaditeľa amerického bio farmaceutického koncernu  GENESIS – spoločnosti pracujúcej na konečných vakcínach GENESIS – spoločnosti pracujúcej na komerčných vakcínach SARSCOV2. To predstavuje jasný stret záujmov.

Bod 2) – Vzájomná previazanosť – Prospechári z darovania vakcín pre Afriku.Na konci roku 2021 bola vakcína Johnson &Johnson  za svoje vedľajšie účinky kritizovaná po celom svete. Trh výrobcov vakcín sa zrútil. Americkí experti odradzujú od tejto vakcíny, Nemci pripúšťajú závažné vedľajšie účinky. Tieto vyhlásenia neboli pre Európsku komisiu žiadny problém.  V rovnakú dobu oznámil takzvaný tím Europe (čítaj jurop) darovanie 100 miliónov dávok zdiskreditovanej vakcíny pre Afriku. Rada lídrov sa zaviazala darovať viac ako 1,3 miliardy dávok. Kto je tím Jurop? Predsa Európska komisia pod vedením U. L. Tá vyvážala cez Covax vakcíny Johnson&Johnson  dózy vakcín do Afriky. V roku 2020 bola založená GAVI – globálna aliancia pre vakcináciu a to korporátnou platformou svetového  ekonomického fóra a tá je sponzorovaná Billom Gatesom. Program Covax bol úspešný, pričinila sa aj Európska centrálna banka. Covax bol založený v roku 2020 Svetovou zdravotníckou organizáciou – WHO – a jeho cieľom je celosvetový prístup k očkovacím látkam pre všetkých. Pri jej činnosti pomáhal aj len Rockefelerovej nadácie, ktorý patrí medzi 100 najvplyvnejších ľudí sveta.

Bod 3) – Vzájomná previazanosť s politickými špičkami

Sieťová analýza anonymného špecialistu podrobne poukazuje na obrovský vplyv nadácie manželov Billa a Melindy Gates a iných ďalších mocných aktérov. Anonymný špecialista označuje vinníka. Je ním Peter Piot (čítaj PAJOT), ktorý uplatňuje svoj vplyv pre mnohé zariadenia a kľúčové organizácie.  ( napr. Robert Koch inštitút, Leopoldina , Eur. Komisia…) Piot je osobný poradca U. L. pre udalosti spojené s Covidom. Dostal aj vedúcu pozíciu v nadácií Billa Gatesa, tiež sedí aj v nadácií Novaris. Piotovým hlavným zamestnaním je riaditeľ London School pre tropickú medicínu. Od nadácie Gates obdržala London School  za posledných 5 rokov dary vo výške 185 miliónov dolárov.

Bod 5) – Vzájomná previazanosť s globalistickými osobnosťami v pozadí

 1. L. je prvá kontaktná osoba v pozadí mocného muža Davida M. Rubinsteina. Je to významný investor s miliardovým majetkom a je členom bilaterálnej komisie – čiže stretnutie elít zo Severnej Ameriky, Európy a Severnej Ázie.

WEF – je platforma korporátnych vedcov a globálnych stratégov, založená finančnou elitou , ako je finančná dynastia Rochildovcov a Rockefelerovcov , Warburgovcov, Rubinstein.  WEF chce vybudovať technokratickú spoločnosť – COUNCIL FOREIGN RELATIONS. Rubinstein  je v spojení s mocnými ekonomicky  a politicky mocnými a vysoko postavenými osobnosťami.  Je tiež predsedom Rady pre zahraničné zasadnutia (stajne). V roku  2021 vystúpil na zasadnutí ATLANTICKEJ  RADY  (ATLANTIC  COUNCIL ). Zatiaľ, čo sa v štátoch rozmohla Corona a rúška boli povinné, Atlantická rada oslavovala a zasypávali sa navzájom cenami, oceneniami, či odstupným. Najvyššie ocenenia od Biontech a Pfizer získali: Ursula von der Leyen a obaja generálni riaditelia Biontech a Pfizer.

Atlantická rada  je ďalšou alianciou superbohatých. Žiadny z týchto ľudí nebol zvolený ľuďmi. Superbohatým  stačilo tvrdiť , že sú oddaní demokracii.  V roku 2021 oslavovala svoje 60 výročie. Sponzormi sú: One American Bank, Goldmann Sachs, Bank of America.

 

Bod 5) Ciele globalistických sietí – rozpísané aj extra….

 

Členovia skupiny Bilderberger  a patrí tam aj Ursula von der Leynová , Klaus Schwab  – ten je frotmannom WEF = platforma korporátnych vedcov a globálnych stratégov, založená finančnou elitou, ako je finančná dynastia  Rochildovcov a Rockefelerovcov.

WEF –  Svetové ekonomické fórum  (World Economic Forum, WEF) je nezisková organizácia  založená v Ženevě. WEF chce vybudovať  technokratickú  spoločnosť ( keď spoločnosť vedú  technici a vedci = technokracia).

Ursula von der Leyen sa zaviazala k takzvanému VEĽKÉMU  RESETU, ktorý WEF rýchlo presadzuje prostredníctvom kovidovej krízy.

Preto WEF vyhlásilo do roku 2030 nasledujúce ciele (= 12):

 • vytvorenie jednej svetovej vlády;
 • vytvorenie jednej celosvetovej kontrolovanej meny;
 • koniec akýchkoľvek národných suverenít;
 • koniec všetkého súkromného vlastníctva;
 • zrušenie súkromnej dopravy;
 • celosvetový systém sociálneho kreditu;
 • vyľudňovanie a kontrola populačného rastu;
 • digitálna identita každej ľudskej bytosti;
 • absolútna suverenita prostredníctvom cenzúry nezávislých médií;
 • vytvorenie novej ľudskej bytosti v spojení človeka a umelej inteligencie- takzvaný transhumanizmus;
 • zriadenie technokracie ( technokratickú spoločnosť vedú len technici a vedci );
 • green deal pre realizáciu centrálne plánovanej ekonomiky, ktorá je podobná štátnej kontrole všetkých oblastí ako za socializmu a zmena klímy k tomu slúži ako zámienka.

            Uvedené fakty sú len špičkou ľadovca. Je možné, že existujú ďalšie siete založené najbohatšími a najmocnejšími a sú úzko prepojení s kľúčovými postavami ako je Ursula von der Leyen, či Klau Schwab. Je potrebné, aby sa tieto organizácie a ich prepojenia dostali na verejnosť. Je to jediný spôsob, ako zobudiť medzi ľuďmi nové povedomie a zaraziť, či zabrániť realizácií fantázií niekoľko málo ľudí prahnúcich po neobmedzenej moci.

Pokiaľ si aj vy myslíte, že by uvedené súvislosti mali byť známe všetkým a že sa potrebujeme spoločne brániť, rozširujte tieto písomné dôkazy svojim známym cez sociálne siete a inak.

Musíme si uvedomiť nebezpečenstvo, ktoré prichádza aj od našich euro poslancov, ktorí sú úplatní, alebo nepozorní a nevykonávajú svoju prácu svedomito a za kráľovský plat podpíšu všetky zmeny doterajších zmlúv členských štátov s Európskou úniou. Nedovoľme im odovzdávať našu jurisdikciu do rúk ľudí prahnúcich po neobmedzenej moci nad nami! Dožadujme sa informácií a  kontroly práce poslancov, oni majú od nás naše hlasy a vykonávajú pre nás v Európskom parlamente zastupiteľskú demokraciu!