Chceme aj my žiť AMERICKÝ SEN?

Americký sen sa rovná reset Spoločne občania Slovenska

Existuje dôvod, prečo musí byť naše školstvo nanič!… A ten istý dôvod spôsobí, že sa nikdy nič nezmení, neupraví, ani nezlepší. Nečakajte na to a nebuďte spokojní s tým, čo máte!

Dôvodom je to, že majitelia tejto Zeme to nechcú! Sú to bohatí majitelia s veľkými obchodnými záujmami, ktorí ovládajú všetky naše rozhodnutia.

A politici nám nechcú a nemôžu pomôcť. Politici sú tam dosadení preto, aby nám vytvorili predstavu, že máme slobodu voľby. Nemáme a ani nemáme na výber. Máme majiteľov, tí nás vlastnia a vlastnia okrem nás všetko – dôležité pozemky, budovy, ovládajú korporácie. Už dávno si zaplatili poslancov, štátnych úradníkov, radnice, v zadných vreckách majú sudcov ale predovšetkým vlastnia všetky mediálne spoločnosti. Cez ne ovplyvňujú a ovládajú všetky správy a informácie, ktoré sa k nám dostanú. Celý deň nám hovoria, čomu máme veriť, čo si máme myslieť a čo si máme kúpiť. Držia nás pod dozorom….. Pravidelne vzbudzujú v nás strach prostredníctvom pandémie, vojny, či násilnej zmeny klímy!

Každý rok utratia miliardy ( euro…) za lobovanie vo voľbách. Lobujú za účelom získania toho, čo chcú. A my vieme, čo chcú! Chcú získať viac pre seba, najmä moc a menej pre nás ostatných! Ale vieme aj, čo nechcú! Nechcú populáciu občanov, schopných kritického myslenia! Naši majitelia nechcú:

1) dobre informovaných občanov;

2) dobre vzdelaných občanov;

3) občanov schopných kritického myslenia.

 

Naše vzdelanie ich nezaujíma, ani im vzdelávať naše deti nepomôže, skôr je to proti ich záujmom. Nechcú ľudí, ktorí sú dosť múdri na to, aby spomalili nastolený systém a vedeli proti nemu bojovať. Chcú poslušných pracujúcich, chcú ľudí, ktorí sú dosť chytrí na to, aby obsluhovali stroje a zvládli vybavovanie dokumentov. Ale musia byť predsa len dostatočne hlúpi na to, aby pasívne prijímali:

– všetky tie nezmyselné príkazy;

– zamestnania s nižšími platmi; predĺženou pracovnou dobou;

– zamestnania s obmedzenými benefitmi a nezaplatenými nadčasmi;

– a miznúce dôchodky dôchodcov – dôchodky nám zmiznú vo chvíli, keď si ho budeme 

  nárokovať.

Práve v tejto chvíli hľadajú systém, ako môžu odcudziť naše budúce dôchodky zo sociálnej poisťovne. Chcú ich občanom zobrať, aby ich mohli poskytnúť svojim zločineckým lobistom. Tí predsa politikov dostali do ich klubu! Skôr, alebo neskôr to dosiahnu, pretože sú majitelia nás všetkých a všetko im tu patrí!

Oni sú jeden veľký klub, ale my doňho nepatríme! Táto hra je zmanipulovaná, ale nikto si to nevšíma! Nikoho to nezaujíma! Nikoho nezaujímajú tvrdo a poctivo pracujúci ľudia! Sú to ľudia zo skromných pomerov…. Títo skromní ľudia pokračujú vo volení politikov, ktorí sú skorumpovaní. Politici spolupracujú s majiteľmi Zeme, ale po voľbách na svojich voličov zabudnú.