Bill Gates

Bill Gates Spoločne občania Slovenska

14.11.23  BILL GATES  (B.G.) – Považuje sa za filantropa, ale je svetový diktátor s profilom veľkého zločinca. Táto obluda je popísaná v 16tich bodoch.

1)  Je očkovací pápež ( bez lekárskeho vzdelania určuje, čo je pre národ sveta najlepšie!);

2)  Svetový diktátor –  Je hlavným sponzorom WHO ( svetovej zdravotníckej organizácie) , má nad ňou plnú kontrolu. Riaditeľom urobil Afričana (TEDROS ADHANOM GHEBREYESUS) – pre Afričana bol úplatok menší ako pre Európana . Na jeho pokyn WHO iniciovala svetovú pandemickú zmluvu, ktorá po jej prípadnom schválení jej dá moc nad všetkými členmi WHO, teda aj nad Slovenskom. WHO je organizácia v rukách súkromných osôb a tie budú riadiť štáty sveta bez toho, aby prešli voľbou ľudí.

3) Svetový podvodník – WHO môže vyhlásiť pandémiu na základe podvodných pseudovedeckých výsledkov. Napr. aj PCR test dával až 94% nesprávnych výsledkov.

4) Prorok pandémie – v minulosti organizoval pandemické cvičenia, napr. 1.EVENT 201 a to tesne pred kovidovou pandémiou.

5) Uplácal vlády ( vrátane našej), v Nigérií sa občania pol roka nedostali k hotovosti cez banky a bankomaty, kým sa neočkovali.

6) Šéf všetkých lekárov – Prostredníctvom WHO predpisuje lekárom, čo môžu a čo nie robiť. Nemá žiadne medicínske vzdelanie, nikdy neliečil ľudí a nič nevie o medicínskej opatere. Má skúsenosti len s počítačom, ale riadi svetové zdravotníctvo.

7) Likvidátor farmárov – spod jeho rúk vyšla zelená energia v Afrike prostredníctvom mimovládnych organizácií.  Má priamy vplyv na globálnu zelenú politiku. Ničí tým zavedené poľnohospodárske komunity a vrhá celé kontinenty do záhuby.

8) Šéfredaktor všetkých médií –  Ovláda tlačové agentúry a mediálne spoločnosti,  prostredníctvom svojej nadácie  (Bill a Melinda Gates) , ktorým daroval 300 miliónov dolárov  a tak cez peniaze ovládol média americké, britské i európske.

9) Kontrolór zdravia – Prostredníctvom svojej nadácie Bill &Melinda Gates FOUNDATION rozdal dary vo výške 28 miliárd dolárov utajene na zrušenie chudoby, ele robí cez nadáciu očkovanie vraj protiinfekčných chorôb a distribúciu liekov. Robí tak globálnu kontrolu zdravotníctva.

10) Otec falošného mäsa – Buduje laboratória, kde sa pestuje syntetické mäso. Tým vytláča prírodný chov hospodárskych zvierat. Ľudstvo stráca sebestačnosť a je bezbranne vydané napospas riziku spôsobenému týmto falošným mäsom.

11)Genetický manipulátor – Nakupuje státisíce hektárov poľnohospodárskej pôdy, čím sa stal najväčším vlastníkom  poľnohospodárskej pôdy v USA. Pri pestovaní používa enormne veľkú spotrebu toxických postrekov, pestuje tiež geneticky modifikované potraviny, ktoré majú nezdravo vysoký obsah bielkovín.  Devastuje poľnohospodársku pôdu, vytvára komunity priemyslového pestovania v poľnohospodárstve a  vytláča prirodzený chov dobytka. Chov poľnohospodárskych zvierat sme  robili od nepamäti.

12) Producent biologických zbraní – Geneticky upravil a vypustil milióny komárov infikovaných maláriou, jedy dával aj do rastlín.

13) Ľudský dozorca – Plán pokryť svet snímacími kamerami bol spočiatku scifi . Teraz jednotlivých ľudí sledujú vďaka financovaniu Billa Gatesa. Vysielajú do sveta satelity, každý kód bude cez satelit monitorovaný s video kontrolou. Sú schopní monitorovať ľudské aktivity pre vlády a veľké spoločnosti. Monitorovanie  zeme  je  klasickou doménou  spravodajských služieb  a armád a finančnej mafie . Špekulujú….

13) Odpaľovač rampy rakiet – testovanie základní a tvorba teroristických táborov. Nepretržitý kamerový dohľad nad celým svetom.

14) Strojca chorôb – Zarába miliardy dolárov investovaním do určitých odvetví, ktoré majú niečo spoločné s chorobami ako obezita, cukrovka a pod. Vlastní nadáciu, ktorá má akcie v Coca cole, v Pepsi cole a momentálne investuje aj do rôznych pivovarov – aj na Slovensku. Svojimi investíciami vyvoláva nemoci, ktoré potom drahými liekmi lieči. Je to perverzná deľba práce, povedal psychológ  Thomas Gebauer.

15) Klimatický radikál – Podporuje projekt odsávania oxidu uhličitého z atmosféry. Znižuje hladinu CO2, aj odraz slnečného svetla späť do vesmíru. Túto činnosť vykonáva cez projekt Harvardskej univerzity, vháňaním prachu do atmosféry. Slnečné svetlo má byť zahnané ďalej od zeme a dosiahnuť sa tým má ochladenie Zeme a zníženie otepľovania. Táto činnosť sa opäť ukázala ako podvod.

16) Vytvára digitálny preukaz otroka – Tlačí na všetky vlády sveta, aby zaviedli povinné digitálne preukazy totožnosti. Cez ne možno ľudí dôsledne kontrolovať – napr. prístup do budovy, nákup majetku, využívanie služieb a podobne. Všetko dostanú v závislosti k poslušnosti vlády a režimu, ktorý podplatia v hociktorom štáte. To umožní tyranskej finančnej mafii držať občanov ako otrokov prepojených s väzením.

Záver: Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Čím cnostnejší a filantropickejší sa Bill Gates zdá, tým temnejšia je skutočnosť za ním. V mnohých štátoch je odsúdený a hľadaný so skutočným zatykačom ako jeden z najväčších zločincov sveta. Treba sledovať jeho pozadie. Lebo v Európskej únií má už v dôsledku svojho majetku veľké rozhodovacie možnosti a jeho moc sa dostala aj na naše Slovensko v dôsledku zradcov vo vedení nášho štátu a v politike.